XIII Turniej im. Romana Prętkiego za nami!
Blisko 4 godziny rywalizacji, ponad 100 dzieci rozegrała turniej….to wszystko działo się dzisiaj podczas XIII turnieju „Dziadka” Romana Prętkiego w Pniewach. Patronat honorowy nad turniejem objął burmistrz Jarosław Przewoźny. Oficjalnego otwarcia turnieju dokonał Poseł na Sejm RP Jakub Rutnicki. Sportowa zabawa była znakomita, a rozgrywkom towarzyszyło ogromne zaangażowanie. Na zakończenie najlepszym zostały wręczone puchary, medale oraz nagrody. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom.


