XV Turniej Dziadka Prętkiego za nami!
Dzisiaj na Stadionie Miejskim w Pniewach odbyła się jubileuszowa, XV edycja Turnieju Dziadka Prętkiego. Do sportowej rywalizacji stanęło 12 drużyn w dwóch kategoriach wiekowych – rocznik 2015 i młodsi oraz rocznik 2012 i młodsi. Nie brakowało emocji, pięknych bramek i prawdziwej sportowej pasji! Wszystkich uczestników i gości powitał Prezes Klubu Bartosz Wachowiak. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in.: Minister Sportu i Turystyki Jakub Rutnicki, Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Szurka, Przewodniczący Rady Miejskiej Pniewy Paweł Prętki i Radni Rady Miejskiej Pniewy, Dyrektor OSiR w Pniewach, trenerzy, rodzice oraz liczna publiczność. Dziękujemy wszystkim drużynom, trenerom i kibicom za stworzenie wyjątkowej atmosfery, pełnej dopingu, radości i sportowego ducha!




.png)