Zakończenie Festiwalu Eucharystii — Dzień Apostoła
Na zakończenie Festiwalu Eucharystii w Sanktuarium św. Urszuli Ledóchowskiej w Pniewach odbyła się uroczysta Msza Święta z udziałem J. E. ks. abp Zbigniewa Zielińskiego — Metropolity Poznańskiego. Wydarzenie zgromadziło dzieci i młodzież, które przez ostatnie dni świętowały 100-lecie Eucharystycznego Ruchu Młodych. To było wyjątkowe wydarzenie, które na pewno zostanie w pamięci uczestników na długie lata.
W atmosferze wspólnej modlitwy, radości i wdzięczności, młodzi ludzie mieli okazję nie tylko pogłębić swoją wiarę, ale również doświadczyć siły wspólnoty. Modlitwa sprawiła, że każdy uczestnik mógł poczuć się częścią żywego Kościoła, który czerpie swoją siłę z Eucharystii.




.png)