Zakończenie roku przedszkolnego
Nie od dzisiaj wiadomo, że dzieci kochają wakacje! Niestety wraz z nimi często przychodzi czas pożegnań...
Dzisiejszego poranka (20 czerwca 2024 roku) w Hali Widowiskowo-Sportowej OSIR odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2023/2024 Przedszkola Miś w Pniewach. Dumni nauczyciele obserwowali, jak ich wychowankowie stawiają kolejny krok na drodze swojego życia, a rodzice nie mogli powstrzymać łez wzruszenia, gdy ich pociechy odbierały świadectwa. Także koleżanki i koledzy z młodszych grup pięknym występem pożegnały starszaków.
Na uroczystość przybył Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Szurka wraz z Kierownikiem Referatu Oświaty Adrianną Chojan. Burmistrz pogratulował absolwentom, podziękował kadrze przedszkola i rodzicom oraz życzył wszystkim pogodnych, bezpiecznych i radosnych wakacji.
.jpg)

