Zakończenie sezonu tanecznego Twister
To było wyjątkowe popołudnie pełne emocji, pasji i tanecznej energii! Na scenie zaprezentowało się 9 grup tanecznych zespołu Twister, które przez cały rok doskonaliły swoje umiejętności i zachwycały publiczność efektami swojej ciężkiej pracy.
Wszystkich zgromadzonych powitała niezastąpiona Magdalena Gwardyś. W wydarzeniu uczestniczył również Przewodniczący Rady Miejskiej Pniewy Paweł Prętki, który w imieniu Burmistrza Gminy Pniewy Jarosława Szurki pogratulował tancerkom licznych sukcesów oraz odebrał puchary wywalczone podczas konkursów tanecznych.
Każdy występ był dowodem talentu, zaangażowania i miłości do tańca. Dziękujemy wszystkim tancerkom, instruktorom, rodzicom oraz kibicom za wspólnie spędzony sezon, wsparcie i niezapomniane chwile.
Gratulujemy wszystkim grupom udanych występów i życzymy wspaniałych, bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia po przerwie – z nową energią, nowymi choreografiami i kolejnymi tanecznymi wyzwaniami!

Więcej zdjęć na facebook MIASTO PNIEWY.

