Zima coraz bliżej....
Zima coraz bliżej. Temperatury już nie tylko nocą spadają poniżej zera dlatego Strażnicy Miejscy w Pniewach zwiększyli częstotliwość kontroli miejsc gdzie mogą przebywać bezdomni. Sprawdzane są wszelkie pustostany czy inne nieużywane nieruchomości. Niestety nie wszyscy chcą by im pomóc np. poprzez przewiezienie do specjalnych ośrodków. Dlaczego, powodem jest bezwzględny zakaz spożywania alkoholu w tych ośrodkach. Mimo tego kontrole będą przeprowadzane i będzie, w razie potrzeby udzielana pomoc. Jeśli ktokolwiek spotka się z problemem bezdomności może powiadomić Straż Miejską, a na pewno nie zostaniemy obojętni wobec bezdomnych.




.png)