Zmiana terminu Biegu Św. Urszuli
SZANOWNI PAŃSTWO!
Z przykrością informujemy, że ze względu na trudną epidemiologiczną sytuację w kraju i rozszerzone od 20 marca ograniczenia jesteśmy zmuszeni ponownie "przenieść" Poniedziałek Wielkanocny na Pierwszą Sobotę września.
Pragniemy zachować tradycyjną formułę Biegu Św. Urszuli z licznym udziałem w biegach towarzyszących dzieci i młodzieży.
Jak tylko pojawi się możliwość uruchomienia zapisów - poinformujemy i umieścimy link na stronach organizatorów i na Fb biegu.
Trzymajcie się zdrowo!!! Będzie dobrze!
Plakat VII Biegu Św. Urszuli


