Spotkania z podróżnikami- Indonezja Marcin Gabruk
21 września w Bibliotece Publicznej Miasta I Gminy Centrum Kultury Pniewy odbyło się "Spotkanie z podróżnikiem". Gościem był Marcin Gabruk Podróżnik zabrał nas w fotograficzną podróż do plemienia Mentawajów z wyspy Siberut. Dowiedzieliśmy się o tym jak żyje się w dżungli w XXI wieku, o wierzeniach, tradycjach oraz pradawnych rytuałach.






.png)