Wyjazd do Bucharzewa
22 października 2022 r., jak co roku uczniowie wraz z opiekunami ze świetlicy szkolnej pojechali na wyjazd profilaktyczny do Bucharzewa.
Wyjazd był dofinansowany z budżetu Gminy Pniewy na działania profilaktyczne w świetlicy.
Tematem przewodnim wyjazdu w tym roku szkolnym była „Cyberprzemoc”.
Pomimo braku słońca i deszczowej pogody dzieci świetnie się bawiły. Były między innymi: podchody profilaktyczne, rutyna MK „5 x dlaczego?”, jazda konna, gry i zabawy, ognisko, tańce. Dziękujemy za dofinansowanie wyjazdu.
Poniżej fotorelacja z wyjazdu.



.png)