Upamiętnienie pniewskich powstańców
Dzisiaj w samo południe przy Szkole Podstawowej w Pniewach Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Przewoźny i Przewodniczący Rady Miejskiej Pniewy Krzysztof Matuszak złożyli kwiaty i zapalili znicz. Data ta została wybrana nieprzypadkowo – dokładnie 6 stycznia 1919 do sił powstańczych dołączyli mieszkańcy Pniew.





