Orszak Trzech Króli
Mimo niesprzyjającej pogody święto Trzech Króli miało w Pniewach uroczystą oprawę. Kilka minut po godzinie 14-ej spod Sanktuarium św. Urszuli Ledóchowskiej wyruszył niecodzienny orszak. W tym roku przeszedł on ulicami pniewskiego starego miasta. Pogoda nie odstraszyła jego uczestników. Mając na względzie zainteresowanie mieszkańców Pniew i okolic stwierdzić można, że Orszak Trzech Króli na stałe wpisał się w tradycje naszego miasta.
Podziękowania dla firmy Karl Knauer Poland za ufundowanie słodkości.

