Laserowy paintball
Po futsalu, siatkówce, koszykówce, dziś dla odmiany w hali OSIR królował laserowy paintball. Młodsi i nieco starsi, podzieleni na 14 zespołów, walczyli o tytuł mistrzowski. W laserowych potyczkach zwyciężyli Winnersi, drudzy byli Snajperzy, a trzecie miejsce zajęli ex aequo Gumisie i Fajterzy.
Fotorelacja z Lasertagu w hali OSIR
A już dziś- w imieniu Firmy Namioty Spychała, zapraszamy do hali OSIR w niedzielę 12.02. od godz. 13.00 na Zabawę na Dmuchańcach. Wstęp tym razem odpłatny – 50zł.

