Powracają Odjechane Babskie Czwartki
Po świątecznym lenistwie wycieczka rowerowa z Odjechanymi Babkami to najlepsza opcja. Zapraszamy już w najbliższy czwartek- wybierzemy się po raz pierwszy w tym sezonie do Pałacu w Dębinie. Lubimy tam wracać, a trasa jest bardzo urokliwa. Do zobaczenia.

