Półkolonie letnie
Od poniedziałku w Bursie Szkolnej rozpoczął się pierwszy turnus półkolonii letnich. Burmistrz jak co roku zdecydował się osobiście spotkać z dziećmi uczestniczącymi w półkoloniach. Jego wizyta była nie tylko okazją do rozmów, ale także doskonałą okazją do podziękowania za aktywne uczestnictwo w programie półkolonii. Podczas swojej wizyty burmistrz obdarował dzieci drobnymi upominkami.



.png)