Drzwi Otwarte u Przyjaciół Strażaków
Dzisiaj strażacy otworzyli drzwi dla wszystkich mieszkańców naszej społeczności. To coroczne wydarzenie "Drzwi Otwarte u Przyjaciół Strażaków" ma na celu przybliżenie pracę strażaków, którzy oddają swoje życie, aby chronić naszą społeczność i zapewnić jej bezpieczeństwo.
Podczas tego wyjątkowego dnia strażacy oferowali wiele atrakcji i działań dla odwiedzających: prezentowali swój sprzęt, pojazdy oraz ćwiczenia ratunkowe. W ramach spotkania odbył się również spacer po Strażnicy.
.jpg)
Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji. Chętni mogli chwycić za sikawkę i sprawdzić swoją celność. Podziwiać można było także pokazy gaśnicze i ratownicze. Była też pyszna kawa i ciasto. Zabawa była fantastyczna!



.png)