VII edycja "Wyścig przez Wieki" za nami!
W niedzielę, 17 września w Zajączkowie odbył się VII Festyn „Wyścig przez wieki” zorganizowany przez: Stowarzyszenie Miłośników Koni i Sportów Konnych LUZAK, Stowarzyszenie Miłośników Zabytkowej Motoryzacji „Pasjonat” oraz Stowarzyszenie Rowerzystów Odjechani Team. Imprezę otworzył Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Przewoźny. Organizatorzy zapewnili doskonałą, emocjonującą rozrywkę i wiele atrakcji. O godzinie 15.00 odbył się „Wyścig przez wieki” o Puchar Burmistrza Gminy Pniewy, a na zakończenie wyścig zabytkowych traktorów.
.jpg)
Na specjalnie przygotowanej trasie rywalizowały zespoły złożone z biegacza, jeźdźca, powożącego zaprzęgiem konnym, rowerzysty, motocyklisty, kierowcy samochodu i traktorzysty ! Dla najlepszych drużyn puchary wręczyła Radna Rady Miejskiej Pniewy Jolanta Graś.



.png)