Dzień Dziecka po sąsiedzku
1 czerwca to święto wszystkich dzieci! Z tej okazji Biblioteka Publiczna MiG Centrum Kultury Pniewy zaprosiła najmłodszych mieszkańców miasta i okolic na Dzień Dziecka po sąsiedzku! Z życzeniami do dzieci zawitał burmistrz Jarosław Szurka.
Na dzieci czekało wiele atrakcji takich jak gry, zabawy, warsztaty edukacyjne, mega bańki i balonowe zoo. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pniewach zorganizował turniej sportowy. Przy stoisku Zespołu Szkół im. Emilii Sczanieckiej w Pniewach można było zaczerpnąć wiedzy na temat zdrowej żywności lub wziąć udział w konkursie gastronomicznym. Natomiast Nadleśnictwo Pniewy szerzyło wśród milusińskich wiedzę proekologiczną. Oprócz tego Pniewskie Przedsiębiorstwo Komunalne oferowało wody smakowe i udostępniło wodne miasteczko dla maluchów. Można było także skorzystać z foto-budki 3D i kącika dla najmłodszych.
Uśmiechy i dobra zabawa nie opuszczały dzieci na krok!












.png)