Dzień Dziecka w sołectwie Rudka
W sobotę, 1 czerwca w sołectwie Rudka odbył się Dzień Dziecka. Sołtys, Rada Sołecka oraz KGW Rudka zaprosili najmłodszych mieszkańców sołectwa do wspólnej zabawy podczas festynu z okazji ich święta. Na terenie wokół świetlicy wiejskiej z myślą o wszystkich milusińskich przygotowano moc atrakcji. Było mnóstwo gier i zabaw dla dzieci. Z życzeniami dla najmłodszych przybyli burmistrz Jarosław Szurka oraz Radni Rady Miejskiej Pniewy.




.png)