Dzień Dziecka i powitanie lata w Psarskiem
Wczoraj w Psarskiem, Sołtys i Rada Sołecka zorganizowali wielkie letnie powitanie, pełne atrakcji dla całej rodziny. W programie były liczne aktywności, które zapewniły niezapomniane wrażenia zarówno dzieciom, jak i dorosłym: malowanie twarz, dmuchańce, pokaz wozu policyjnego i strażackiego, przejażdżki bryczką oraz liczne zabawy i konkursy. Wieczorem odbyła się zabawa taneczna. Współorganizatorem festynu byli OSP Psarskie i Morsiki Psarskie. Była to niesamowita okazja, by spędzić czas na świeżym powietrzu w świetnym towarzystwie. Wszyscy bawili się wyśmienicie i z pewnością zapamiętają ten dzień na długo. Było super!




.png)