6. edycja wydarzenia „Biegiem po Medal” za nami!
W sobotę w pniewskim parku odbyła się 6. edycja wydarzenia „Biegiem po Medal”, organizowanego z okazji Dnia Dziecka przez Klub Biegowo-Sportowy Aktywnie w Pniewach.
W wydarzeniu udział wzięły dzieci w różnych kategoriach wiekowych, które mogły aktywnie spędzić czas, rywalizować w sportowej atmosferze oraz zdobyć pamiątkowe medale. Nie zabrakło uśmiechów, emocji oraz rodzinnej atmosfery.
To wyjątkowe wydarzenie od lat cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców. Miło obserwować, jak najmłodsi uczestnicy dorastają razem z tym biegiem i co roku wracają na linię startu.
Wydarzenie zostało współfinansowane ze środków Gminy Pniewy.
.jpg)



.png)