Nominacja dla nowej pani dyrektor
Dzisiaj podczas spotkania Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Szurka wręczył nominację na stanowisko dyrektora w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Pniewach.
Akt powierzenia stanowiska dyrektora został wręczony Pani Katarzynie Ober-Degórskiej – osobie niebędącej nauczycielem, która przez kolejnych pięć lat szkolnych będzie zarządzać szkołą.
Nowej Pani dyrektor życzymy wytrwałości w wypełnianiu edukacyjnych, opiekuńczych i wychowawczych zadań, zaangażowania oraz nieustającej pasji do wykonywania swojej codziennej pracy – zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i gronem pedagogicznym oraz z rodzicami. Wszelkiej pomyślności!
-(2).jpg)
.jpg)
.jpg)



.png)