Nominacja dla nowej pani dyrektor
Dzisiaj podczas spotkania Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Szurka wręczył nominację na stanowisko dyrektora w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Pniewach.
Akt powierzenia stanowiska dyrektora został wręczony Pani Katarzynie Ober-Degórskiej – osobie niebędącej nauczycielem, która przez kolejnych pięć lat szkolnych będzie zarządzać szkołą.
Pani Katarzyna Ober-Degórska pochodzi z rodziny nauczycielskiej i wartości związane z nauczaniem, wychowaniem i odpowiedzialnością za młode pokolenie są jej szczególnie bliskie. Przez 17 lat pracy w firmie technologicznej odpowiadała za obszar zarządzana zasobami ludzkimi, budowanie zespołów oraz rozwój pracowników. Równolegle przez ponad 10 lat aktywnie angażowała się w działania na styku edukacji i biznesu m.in. współpracując z Politechniką Poznańską czy Zespołem Szkół im. Emilii Sczanieckiej w Pniewach. Z pniewską szkołą podstawową jest związana od 2011 roku, a od kilku lat jest aktywną członkinią Zespołu Gaudete działającego przy parafii pw. św. Wawrzyńca w Pniewach.
Nowej Pani dyrektor życzymy wytrwałości w wypełnianiu edukacyjnych, opiekuńczych i wychowawczych zadań, zaangażowania oraz nieustającej pasji do wykonywania swojej codziennej pracy – zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i gronem pedagogicznym oraz z rodzicami. Wszelkiej pomyślności!
-(2).jpg)
.jpg)
.jpg)

