Pamiętajmy o Bohaterach!
1 marca w całej Polsce obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” — bohaterów antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia, którzy po zakończeniu II Wojny Światowej poświęcili się walce o suwerenność naszego kraju. Ich niezłomność i poświęcenie pozostaną na zawsze w naszej pamięci.
Z tej okazji Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Szurka i Przewodniczący Rady Miejskiej Pniewy Paweł Prętki złożyli kwiaty i znicz pod pomnikiem Bojowników o wolność w Pniewach.
Pamiętajmy o bohaterach!
.jpg)
.jpg)

