Poranek na słodko
Pierwszy oficjalny Poranek na Słodko za nami. Temperatura jeszcze niska, ale atmosfera była gorąca, a słodka energia skonsumowana w naszej ulubionej sierakowskiej cukierni wyzwoliła endorfiny, które niosły nasz aż do domu.
Wypatrujcie naszych kolejnych ogłoszeń z zaproszeniami i dołączajcie, bo aktywne poranki są naprawdę cooool!
Odjechani-Team PL




