Nowy rok rozpoczęli od wygranej!
Od zwycięstwa rozpoczęli nowy rok młodzi koszykarze Pniewskiego UKS-u. W minioną sobotę, we własnej hali, pokonali rówieśników z zespołu Lider BIOFARM Swarzędz. Był to udany rewanż za porażkę poniesioną w meczu wyjazdowym. To już trzeci mecz rundy rewanżowej w ramach rozgrywek Wielkopolskiej Ligi Młodzików Młodszych U12M. Dotychczasowy bilans to dwa zwycięstwa i jedna porażka. Oprócz zwycięstwa z zespołem ze Swarzędza, koszykarze „PNIEWIAKA” wygrali jeszcze z zespołem Basket Team Suchy Las i ulegli drużynie Korona Zakrzewo. Następne spotkanie rozegrają 19 stycznia, również w Pniewskiej Hali Sportowo - Widowiskowej, a ich przeciwnikiem będzie zespół Enea Basket Poznań.
.jpg)
.jpg)



.png)