Asterix i Obelix na zakończenie wakacji
Kino na zakończenie wakacji, na które Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Centrum Kultury Pniewy zaprosiła dzieci, okazało się strzałem w dziesiątkę! Już przed godziną 20.00 zasiedli najmłodsi z rodzicami, którzy ze zniecierpliwieniem oczekiwali na rozpoczęcie seansu. Dzisiaj publiczność miała okazję obejrzeć film pt. „Asterix i Obelix”. Kino okazało się świetną propozycją na spędzenie ostatniego wakacyjnego piątku przed powrotem do szkoły.



.png)