Spotkanie z podróżnikami
Za nami kolejne spotkanie z podróżnikami w Bibliotece Publicznej MiG Centrum Kultury Pniewy. O Egipcie i Sudanie opowiedzieli Ola i Bartek Drożdżalowie.
Już teraz zapraszamy na spotkanie 1 marca – jego głównym tematem będą Himalaje.

