Pon- Ka z dumą melduje
14.12 wzięliśmy udział w Otwartych Mistrzostwach Województwa Lubuskiego w zapasach dzieci i młodzieży w Trzcielu. Nasza piątka reprezentantów zaprezentowała się znakomicie – każdy zawodnik wrócił z medalem
Nasz klub reprezentowali: Kajetan Ludwiczak, Wojciech Wojtkowiak, Julian Sochacki, Krystian Jackowski oraz Olaf Nowak. Na szczególne wyróżnienie zasługują Kajetan i Wojciech, którzy wygrali wszystkie swoje walki
Rywalizacja była na wysokim poziomie. Na matach spotkaliśmy się z zawodnikami klubów z Trzciela, Żar, Nowego Tomyśla, Poznania, Kostrzyna nad Odrą oraz Lubska. Na koniec serdeczne podziękowania dla Orlęta Trzciel za zaproszenie oraz świetną organizację zawodów. Gratulacje dla wszystkich zawodników i trenerów!
Jedziemy dalej!
Dziękujemy za wsparcie :
Jarosław Szurka - Burmistrz Gminy Pniewy
Miasto Pniewy
Akademia Zapasów




.png)