Dzien Kobiet i Mężczyzn w Domu Seniora
W czwartkowe słoneczne popołudnie 6 marca w Dziennym Domu Seniora w Pniewach obchodzono DZIEŃ KOBIET I DZIEŃ MĘŻCZYZN. Najważniejszym punktem programu były występy artystyczne, podczas których zaprezentowała się grupa teatralna i zespół ,,Wrzos”. Wszyscy podeszli do zadania z zaangażowaniem i humorem. Rozbrzmiało wiele pięknych wierszy i piosenek, które przeniosły zgromadzonych do czasów młodości. Skoczne przeboje zachęcały też do wspólnego śpiewu, a przedstawione scenki humorystyczne wywołały salwy śmiechu na sali, był też czas na występy indywidualne. Seniorzy spędzili miło czas przy słodkim poczęstunku. Nie zabrakło ciepłych życzeń, kwiatów i uśmiechów oraz wspólnych wspomnień.
.jpg)

