Konin w Cyfrowym Świecie
W ubiegłą sobotę 8 marca mieszkańcy sołectwa Konin ukończyli cykl szkoleń "Aktywni Obywatele w Cyfrowym Świecie" zorganizowanym przez Fundację Partycypacji Społecznych. Projekt ten realizowany został przy wsparciu Krajowego Planu Odbudowy Fundusze Europejskie.
Wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty, zdobywając pewność siebie, umiejętności oraz wiedzę w korzystaniu z narzędzi cyfrowych.
Dzień, w którym zakończył się kurs, okazał się szczególnym ze względu na przypadający Dzień Kobiet. Każda z pań otrzymała moc życzeń, słodki podarunek oraz bukiet kwiatów od naszych panów. Podziękowania kierujemy również dla pani Martynki za wyrozumiałość, fachowe i rzetelne przekazanie wiedzy oraz indywidualne konsultacje.
Szkolenie mogło się odbyć dzięki wsparciu władz Gminy Pniewy.
.jpg)



.png)