Dzień kobiet w Karminie
W niedzielne popołudnie 10 marca w altance w Karminie spotkały się panie z naszego sołectwa.
Sołtys Łukasz Kandulski złożył życzenia wszystkim paniom i wręczył po tulipanie.
Z okazji Dnia Sołtysa życzenia od mieszkańców otrzymał także sołtys.
Była kawa, było ciasto, były rozmowy oraz miła atmosfera.
.jpg)



.png)