Dzień Kobiet w Nosalewie
W niedzielne popołudnie 12 marca w salce kaplicy wiejskiej świętowaliśmy Dzień Kobiet.
Pan Grzegorz w imieniu wszystkich mężczyzn z sołectwa Nosalewo złożył Paniom życzenia. Była okazja do wspólnego świętowania, rozmów i skosztowania wspaniałych wypieków przygotowanych przez mieszkanki wsi.
To wyjątkowe spotkanie umilili nam zaproszeni goście Pani Agnieszka z Panią Gerdą , które pokazały nam jak zadbać o dłonie domowymi sposobami.
Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowań tego bardzo miłego spotkania.
Sołtys



.png)