Dzień Kobiet w Sołectwie Rudka
1 marca w Sali Wiejskiej w Sołectwie Rudka odbyło się spotkanie Kobiet z okazji ich święta. Przesympatyczne spotkanie przy pysznych wypiekach oraz różnorodnych potrawach przygotowanych przez kobiety umilił Sołtys Pan Marek Nowakowski, który wręczył kwiaty dla każdej Pani. Przy okazji nowo wybrana Rada Sołecka podziękowała poprzedniej Radzie wręczając drobne upominki. Było wesoło, miło i radośnie. Wspólne rozmowy i opowieści zintegrowały mieszkanki naszej wsi. Powstały pomysły, które z zapałem będą wdrażane w naszą małą społeczność lokalną. Nie możemy doczekać się następnego spotkania.
Mieszkanki Rudki
.jpg)



.png)