,,Śpiewać każdy może…”
W dniu 29.02.24r. Seniorzy z Dziennego Domu Seniora spotkali się w kawiarence muzycznej, aby wspólnie pośpiewać znane piosenki. Repertuar był bardzo różnorodny. Utwór pod tytułem: ,,Gdyby można było cofnąć czas, gdy mieliśmy osiemnaście lat….” wprawił wszystkich w bardzo nostalgiczny i wesoły nastrój.
.jpg)



.png)