Jarmark Bożonarodzeniowy - koniec zapisów
Informujemy, że Urząd Miejski Pniewy zakończył dzisiaj przyjmowanie zgłoszeń na stoisko podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego.
Cieszy nas, że każdego roku Jarmark Bożonarodzeniowy wzbudza tak duże zainteresowanie ze strony pokazujących swój potencjał wystawców. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc kończymy przyjmowanie zgłoszeń.
Dziękujemy za duże zainteresowanie.




.png)