Drugi dzień ferii – wielkie skakanie w hali OSiR
Drugi dzień ferii upłynął pod znakiem świetnej zabawy i dużej dawki ruchu. W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji na uczestników czekały kolorowe dmuchańce, które jak zawsze cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Było mnóstwo śmiechu, skakania i pozytywnej energii.
Taka aktywna forma spędzania czasu to doskonały sposób na ferie – bez nudy, za to z uśmiechem i dobrą zabawą.









.png)