Festyn w Podpniewkach
W sobotę odbył się Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka w Podpniewkach. Na festyn zaprosiła Pani Sołtys wraz z Radą Sołecką.
Czekało tam mnóstwo atrakcji i niezapomnianych wrażeń. Dla najmłodszych był zamek dmuchany, gdzie mogli się wyszaleć do woli. Chętni robili sobie pamiątkowe zdjęcia w fotobudce, a dla miłośników słodkości czekała wata cukrowa. Ponadto była możliwość zaplatania kolorowych warkoczyków oraz wykonania tatuaży.
Na festynie gościła również straż pożarna, która zaprezentowała swój wóz i sprzęt, a odważni mieli okazję przejechać się Trajką. Przygotowano także liczne konkursy i zabawy, które zapewniły rozrywkę dla całej rodziny. Nie zabrakło również smacznego jedzenia, które zadowoliło każde podniebienie.
Na festynie zaszczycił swoją obecnością burmistrz Jarosław Szurka. Był to dzień pełen radości, kolorów i fantastycznej zabawy dla każdego!


