Finał Czwartków Lekkoatletycznych
23 maja w Międzychodzie odbył się Finał Miejski Czwartków Lekkoatletycznych. Szkołę Podstawową im. Powstańców Wielkopolskich w Pniewach reprezentowało dwunastu zawodników. Pogoda nie pomagała w uzyskaniu rekordów życiowych. Cieszą miejsca na podium .
Leon Karwala: I miejsce - bieg na dystansie 60 m, I miejsce - rzut piłeczką palantową.
Wojciech Kowal: II miejsce – bieg na dystansie 60 m, III miejsce – rzut piłeczką palantową
Dawid Chudziak: VI miejsce – rzut piłeczką palantową
Franciszek Smorawski: III miejsce – skok w dal
Wiktor Maślak: II miejsce – bieg na dystansie 60m, I miejsce – rzut piłeczką palantową
Filip Szofer: IV miejsce – bieg na dystansie 60m, IV miejsce – rzut piłeczką palantową
Hanna Gomuła: II miejsce – bieg na dystansie 60m, II miejsce – rzut piłeczką palantową
Klara Gomuła: IV miejsce – bieg na dystansie 600m
Aleksandra Kaczmarek: III miejsce – skok w dal, IV miejsce – bieg na dystansie 60 m
Zofia Słupska: V miejsce – skok w dal, V m – bieg na dystansie 60 m
Maja Stachowska: I miejsce – rzut piłeczką palantową
Jagoda Sawicka: I miejsce – bieg na dystansie 60m
Najlepsi zawodnicy będę reprezentować szkołę w XXX Finale Ogólnopolskim w Łodzi, w dniach 14 – 16 czerwca. Gratulacje dla wszystkich startujących.
K. Buszkiewicz-Michalak




.png)