Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Dzisiaj podczas zajęć w ogrodzie odwiedził nas burmistrz Jarosław Przewoźny. A że pogoda słoneczna i ogród rozkwitł wielobarwnymi kwiatami miło było się spotkać w tak pięknych okolicznościach przyrody.