I Posiedzenie Komitetu Rewitalizacji
W dniu 9 października 2025 roku w Urzędzie Miejskim Pniewy odbyło się pierwsze posiedzenie Komitetu Rewitalizacji. Komitet Rewitalizacji stanowi forum współpracy i dialogu partnerów procesu z władzami miasta w sprawach dotyczących przygotowania, prowadzenia i oceny rewitalizacji. Zgodnie z Regulaminem, Komitet składa się z 6 osób, wyłanianych w ramach otwartego konkursu, a praca w nim ma charakter społeczny.
Na posiedzeniu zaprezentowano główne informacje i założenia Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Pniewy na lata 2023-2033 oraz przedsięwzięcia rewitalizacyjne przewidziane w Programie.
Głównym punktem pierwszego posiedzenia było wybranie Prezydium Komitetu. Przewodniczącym Komitetu Rewitalizacji został Pan Łukasz Janiszewski, natomiast Zastępcą Przewodniczącego Komitetu Rewitalizacji została Pani Teresa Smorawska.
.jpg)
.jpg)
.jpg)

