III Ogólnopolski Festiwal Tańca w Pniewach za nami!
Zakończyła się trzecia edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca w Pniewach. Od 28 do 30 maja udział wzięło 1100 uczestników, w tym 650 zawodników w formie na żywo. Tancerze, przyjechali do Pniew z różnych stron Polski i z zagranicy. W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pniewach tańczyli od rana do późnych godzin wieczornych. W piątek i w sobotę można było podziwiać prezentacje zawodników akrobatyki powietrznej, a w niedzielę tancerze zaprezentowali taniec nowoczesny i współczesny. Tancerzy podziwiali i oklaskiwali burmistrz Jarosław Przewoźny i Przewodniczący Rady Miejskiej Pniewy Krzysztof Matuszak. Kolejny raz festiwal na niezmiennie wysokim poziomie. Potwierdziła to 3 edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca w Pniewach pod patronatem Burmistrza Gminy Pniewy Jarosława Przewoźnego. Gratulacje dla uczestników i wielkie brawa dla organizatorów.

