Gra Miejska „VICTORES MOTUS” – Zwycięskie Powstanie
Dziś w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pniewach odbyła się wyjątkowa gra miejska. Zorganizowana przez PTTK O/Szamotuły, Towarzystwo Pamięci Powstania Wielkopolskiego pod patronatem burmistrza Jarosława Szurki i partnerów. Czas ten był doskonałą okazją, by uczcić Zwycięskie Powstanie Wielkopolskie. Gracze wyruszyli w trasę rowerową i pieszą. Zmagali się z pytaniami, zagadkami oraz wyzwaniami sprawnościowymi, które sprawdzały zarówno ich wiedzę, jak i zwinność.
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)

