Klasa 1B z wizytą u Burmistrza Gminy Pniewy!
6 grudnia 2024 roku klasa 1B ze Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Pniewach odwiedziła Burmistrza Gminy Pniewy. Dzieci złożyły burmistrzowi życzenia na Mikołajki, a w zamian otrzymały cukierki!
.jpg)



.png)