Wspólne ubieranie choinki
Dzisiaj w urzędzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie, które na stałe wpisało się w tradycję przedświąteczną – wspólne ubieranie choinki przez burmistrza oraz przedszkolaków z grup „Sarenki” i „Kaczuszki”. To wyjątkowe spotkanie pełne było uśmiechu, radości i świątecznego ciepła.
Dzieci, ubrane w kolorowe, świąteczne sweterki i mikołajowe czapeczki, z entuzjazmem pomagały dekorować choinkę. Wspólnie z burmistrzem Jarosławem Szurką zawieszały bombki i łańcuchy, wkładając w to całe swoje serca. Nie brakowało śmiechu i zabawnych momentów, zwłaszcza gdy najmłodsi próbowali sięgać na wyższe gałęzie, korzystając z pomocy dorosłych.
Po zakończonym dekorowaniu na wszystkich czekała słodka niespodzianka – cukierki. Na koniec przedszkolaki zaśpiewały kolędę. Dziękujemy Paniom i dzieciom za piękne ozdoby oraz za ubranie choinki.



