Koncert Kolęd
W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia odbył się piękny, pełen świątecznej atmosfery koncert Promyków Słonecznych, który poprowadziła s. Daniela Jankowska. Jak zawsze nie zabrakło wzruszeń, radości i kolęd wykonanych z ogromnym sercem. To był kolejny niezapomniany koncert, który wprowadził wszystkich w prawdziwie świąteczny nastrój.




.png)