Lato w mieście!
W sobotę 25 listopada 2023 roku w Łazienkach Miejskich odbył się II Pniewski Zlot Morsów. W wydarzeniu wzięły udział bractwa z sąsiednich miejscowości i zaprzyjaźnionej gminy.
Wydarzenie, zorganizowane przez Bractwo Morsów Pniewy, patronatem objął Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Przewoźny. To już druga tego typu impreza w naszym mieście. Na szczęście pogoda znów sprzyjała Morsom!
Uczestnicy II Pniewskiego Zlotu Morsów mieli nie tylko możliwość wykąpać się w pniewskim jeziorze i skorzystać z sauny, ale także poczęstować się ciepłymi napojami i tortem!



.png)