Majowe granie przy stole
Kwiecień miał być ostatnim turniejem w sezonie, a tu chęć grania przy stole jest także w maju. Do rywalizacji w tenisa stołowego w ubiegłą niedzielę przystąpiło 9 zawodników.
Najlepszym w kat OPEN okazał się Sławomir Wojciechowski z Łowynia.
Drugie miejsce zajął Krzysztof Ludwiniak z Sierakowa.
Na III miejscu uplasował się Sławomir Mikołajczak także z Sierakowa.
Kolejne miejsca zajęli:
IVm. Przemysław Ren z Orliczka
Vm.Dawid Szafran
VIm.Kamil Mamet
VIIm.Maciej Jaskuła
VIIIm.Jan Jaskuła
W kategorii młodzieżowej wystąpił Paweł Zuzek, zajmując I miejsce.



.png)