Majowe grillowanie u Seniorów
W ciepłe i słoneczne majowe popołudnie 14.05.25 r. Seniorzy spotkali się w mini ogrodzie na wspólnym ,,Majowym grillowaniu”. Przy pysznej kiełbasce z grilla przygotowanym przez p. Andrzeja i Mirka oraz placku z rabarbarem - ach co to była za uczta dla podniebienia. Wspólnie śpiewano piosenki biesiadne, było można również spróbować i wziąć udział w łowieniu rybek, oraz pograć w bulle. Uczestnikom upłynął czas w milej atmosferze.
.jpg)

