Majówkowy rajd rowerowy
To było rodzinne święto miłośników dwóch kółek! Po raz pierwszy Ochotnicza Straż Pożarna w Pniewach zorganizowała rajd rowerowy. Impreza cieszyła się zainteresowaniem. W rajdzie wzięło udział ponad 50 rowerzystów.
Dzieci, młodzież, dorośli, całe rodziny. Uczestnicy rajdu przejechali blisko 20 kilometrów. Start wyznaczono przy remizie w Pniewach a metę w Zgierzynce. Trasę przygotowało i poprowadziło Stowarzyszenie Rowerzystów Odjechani - Team PL i wiodła przez Rezerwat Jakubowo, Turowo, Brody i Uroczysko Zgierzynieckie. Po drodze Ochotnicza Straż Pożarna przygotowała liczne niespodzianki i konkursy. Na tym nie koniec zabawy. Na mecie przygotowano ognisko. Pogoda i dobry nastrój sprzyjała rowerzystom przez cały czas rajdu.

