Mistrzostwa Pniew w Kolarstwie Szosowym już za tydzień!
Mistrzostwa Pniew w Kolarstwie Szosowym już za tydzień!
Zawalczyć o Puchar Burmistrza Gminy Pniewy Jarosława Szurki będzie można podczas Szosowego Klasyka Pniewy – 2 sierpnia 2025 r.
To wyjątkowe wydarzenie sportowe, które po raz kolejny połączy miłośników kolarstwa z całej Polski, ale przede wszystkim – mieszkańców naszej gminy!
Mistrzostwa Pniew zostaną rozegrane na dystansie 64 km – to doskonała okazja, by sprawdzić swoje możliwości i stanąć na linii startu z kolarską pasją w sercu.
Start: nad Jeziorem w Pniewach
Termin: sobota, 2 sierpnia 2025
Serdecznie zapraszamy do kibicowania i udziału – niech Gmina Pniewy pokaże swoją kolarską moc!


