Miszkańcy Turowa na kręgielni w Nowym Tomyślu
W ramach niedawno obchodzonego Dnia Kobiet i Mężczyzn, wybraliśmy się do Nowego Tomyśla, aby aktywnie i w miłym towarzystwie spędzić piątkowe popołudnie. W drodze powrotnej zawitaliśmy do restauracji "Magdalenka" w Bolewicach, aby uzupełnić stracone kalorie.
Turowo, 22 marca 2024r
.jpg)

